top of page
rbw_MG_7470
_ESC3771_edited_edited_edited_edited_edited_edited
RMG_6297_edited
BWRMG_6884

ASKER OG FORNEBU SPORTSKLINIKK

- Helhetlig idrettsmedisinsk klinikk

Asker og Fornebu sportsklinikk har bred kunnskap på muskel-skjelettproblematikk, vi utreder og behandler skader og lidelser i blant annet rygg, knær, hofte, nakke og skulder. Vi har som mål å være din lokale kompetanse på helhetlig idrettsmedisinsk diagnostisering,  behandling og rehabilitering.  

Asker og Fornebu sportsklinikk er opptatt av riktig behandling, aktiv rehabilitering og forsøker å skreddersy det beste tilbudet

for den enkelte. Behandlingen passer for alle pasienter i alle aldre, og ved alle type muskel og leddplager. Klinikken er tverrfaglig der terapeutene samarbeider og utfyller hverandre med sine spesialkunnskaper. Asker sportsklinikk har et nettverk med dyktige kolleger innenfor helsevensenet der vi kan henvise våre pasienter ved behov for dette.

Asker sportsklinikk
Behandlingstilbud
Våre terapauter
Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

H.O_edited.jpg
Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

VÅRE TERAPEUTER

Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Bilde profil_edited.jpg
Martin Brandtsegg Smevik

Fysioterapeut

martin@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Riika Berg-Pedersen

Medisinsk ansvarlig lege ved injeksjonsbehandlinger

bergpedersen@hotmail.com

95 14 25 45

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Linn Rolstad-Martinez

Manuellterapeut MSc Akupunktør MAF

linn@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Bilde Mats Holst Aandahl_edited_edited.jpg
H.O_edited.jpg
Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Profilbilde_Asker_edited.jpg
Eirik Hamborg

Osteopat

eirik@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Mats Holst Aandahl
Treningsfysiolog, helse og treningsveileder

mats@sportsklinikk.no

66 90 11 56

KONTAKT OSS

ASKER SPORTSKLINIKK

Se kontaktinformasjon til terapeutene her.


Kirkeveien 226,
1383 Asker

(Inngang på siden av bygget)

Tlf. 66 90 11 56

FORNEBU SPORTSKLINIKK

Se kontaktinformasjon til terapeutene her.


Martin Linges vei 25,
1364 Fornebu Asker

(Technopolis bygget)

Tlf. 67 11 00 88

SEND OSS EN MAIL

Takk for din henvendelse. Vi svarer deg så snart vi kan.

ÅPNINGSTIDER

Mandag – fredag 

08.00 – 17.00

Flere av våre terapauten har

også timer om kvelden.

Kontakt oss
bottom of page