top of page
Asker sportsklinikk
Behandlingstilbud

ASKER SPORTSKLINIKK

- Helhetlig idrettsmedisinsk klinikk

Asker sportsklinikk har bred kunnskap på muskel-skjelettproblematikk, vi utreder og behandler skader og lidelser i blant annet rygg, knær, hofte, nakke og skulder. Vi har som mål å være din lokale kompetanse på helhetlig idrettsmedisinsk diagnostisering,  behandling og rehabilitering.  

Asker sportsklinikk er opptatt av riktig behandling, aktiv

rehabilitering og forsøker å skreddersy det beste tilbudet

for den enkelte. Behandlingen passer for alle pasienter i alle aldre, og ved alle type muskel og leddplager. Klinikken er tverrfaglig der terapeutene samarbeider og utfyller hverandre med sine spesialkunnskaper. Asker sportsklinikk har et nettverk med dyktige kolleger innenfor helsevensenet der vi kan henvise våre pasienter ved behov for dette.

Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Ingrid Løvbrøtte Fegri

Naprapat

ingrid@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Linn Rolstad

Fysioterapeut

linn@sportsklinikk.no

66 90 11 56

H.O_edited.jpg
Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Kristian A. Halvorsen

Mental trener

kristian@sportsklinikk.no

413 10 966

Våre terapauter

VÅRE TERAPEUTER

Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Bilde profil_edited.jpg
Martin Brandtsegg Smevik

Fysioterapeut

martin@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Linn Rolstad-Martinez

Manuellterapeut MSc Akupunktør MAF

linn@sportsklinikk.no

66 90 11 56

H.O_edited.jpg
Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Profilbilde_Asker_edited.jpg
Eirik Hamborg

Osteopat

eirik@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Riika Berg-Pedersen

Medisinsk ansvarlig lege ved injeksjonsbehandlinger

bergpedersen@hotmail.com

95 14 25 45

Kontakt oss

KONTAKT OSS

ASKER SPORTSKLINIKK

Se kontaktinformasjon til terapeutene her.


Kirkeveien 226,
1383 Asker

(Inngang på siden av bygget)

SEND OSS EN MAIL

Takk for din henvendelse. Vi svarer deg så snart vi kan.

ÅPNINGSTIDER

Mandag – fredag 

08.00 – 17.00

Flere av våre terapauten har

også timer om kvelden.

  • Grey Facebook Icon
F Ø L G   O S S
PÅ FACEBOOK
bottom of page