BEHANDLINGSTILBUD

VÅRE TERAPEUTER

Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Ingrid Løvbrøtte Fegri

Naprapat

ingrid@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Linn Rolstad

Fysioterapeut

linn@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Kristian A. Halvorsen

Mental trener

kristian@sportsklinikk.no

413 10 966

 
 

ASKER SPORTSKLINIKK

- Helhetlig idrettsmedisinsk klinikk

Asker sportsklinikk har bred kunnskap på muskel-skjelettproblematikk, vi utreder og behandler skader og lidelser i blant annet rygg, knær, hofte, nakke og skulder. Vi har som mål å være din lokale kompetanse på helhetlig idrettsmedisinsk diagnostisering,  behandling og rehabilitering.  

Asker sportsklinikk er opptatt av riktig behandling, aktiv

rehabilitering og forsøker å skreddersy det beste tilbudet

for den enkelte. Behandlingen passer for alle pasienter i alle aldre, og ved alle type muskel og leddplager. Klinikken er tverrfaglig der terapeutene samarbeider og utfyller hverandre med sine spesialkunnskaper. Asker sportsklinikk har et nettverk med dyktige kolleger innenfor helsevensenet der vi kan henvise våre pasienter ved behov for dette.

VÅRE TERAPEUTER

Espen Rustgaard

Naprapat

espen@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Ingrid Løvbrøtte Fegri

Naprapat

ingrid@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Marit Tepstad

Lege - spesialist i radiologi

marit@sportsklinikk.no

90 94 48 88

Rolf Egil Levorsen

Naprapat

rolf.egil@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Linn Rolstad

Fysioterapeut

linn@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Hanne Osvold Ness

Naprapat
hanne@sportsklinikk.no

66 90 11 56

Kristian A. Halvorsen

Mental trener

kristian@sportsklinikk.no

413 10 966

 

KONTAKT OSS

ASKER SPORTSKLINIKK
SEND OSS EN MAIL
ÅPNINGSTIDER

Mandag – fredag 

08.00 – 17.00

Flere av våre terapauten har

også timer om kvelden.

  • Grey Facebook Icon
F Ø L G   O S S
PÅ FACEBOOK